VÝHODY KOJÍCÍHO POLŠTÁŘE MBF

My Brest Friend™ je atestován akreditovanou zkušebnou ITC Zlín.

My Brest Friend™ je patentovaný a mnohonásobně oceněný výrobek.

MBF1-banner3

OPORA KOLEM DOKOLA

My Brest Friend™ je ergonomický kojící polštář, který si maminka pohodlně připne kolem pasu - pod prsa - ve vyhovující výšce pro kojení. Polštář zůstane na místě a nepadá, maminka ho nemusí přidržovat a má volné ruce pro miminko. Mezi maminkou a polštářem nezůstává mezera, do které by se miminko propadalo jako je tomu u klasických kojících polštářů. Maminka se může volně otáčet ze strany na stranu a nemusí u kojení zůstat strnulá. Také může kojit v polosedě, např. hned po porodu, polštář obepnutý kolem pasu se nakloní s maminkou. Protože polštář drží pevně kolem pasu, maminka se může během kojení postavit.

BEDERNÍ A LOKETNÍ OPORA

Bederní podpěrka napomáhá předcházet bolesti zad. Maminka si při kojení položí lokty volně na polštář a uvolní si napětí v ramenou, šíji a pažích. Mamince tak zaručí naprosté pohodlí a klid pro kojení.

SNADNÉ POLOHOVÁNÍ MIMINKA

My Brest Friend™ je jediný kojící polštář na trhu, který má pevný a rovný polštář. Miminko se tak do něj nezaboří jako do klasických kojících polštářů a velmi lehce se polohuje. Jemná vyvýšenina na polštáři mírně nadzvedne miminku hlavičku a usnadní trávení. Maminka tak hravě zvládne správnou techniku kojení a předejde nepřijemnostem jako bolesti bradavek způsobenou nesprávnou technikou kojení. Miminku na polštáři není přílišné teplo a nemá proto tendenci počas kojení zbytečně usínat.

VELKÝ POMOCNÍK PŘI SOUBĚŽNÉM KOJENÍ DVOJČAT (model Twins Plus)

1.Ušetříte čas: Kojení dvou miminek najednou je obvykle rychlejší než kojit jedno po druhém. Strategie, která Vám ušetří čas, je zásadní, když je dvě miminka potřeba ko it 8-12krát za den.

2.Více mléka: Výzkumy poukazují na to, že když maminky kojí dvojčata zároveň, do krve se jim uvolňuje větší množství prolaktinu, než když je kojí po jednom. Prolaktin je klíčovým hormónem pro tvorbu mléka, takže více prolaktinu znamená více mléka.

3.Logistika: Kojení dvojčat je velmi náročné, ale s pomocí kojícího polštáře My Brest Friend Twins Plus se dostane pozornosti oběma miminkům zároveň.

NASTAVITELNÝ PÁSEK sedí všem velikostem a tiše odepínatelná spona nevzbudí miminko, když po kojení usne.

PRAKTICKÁ KAPSIČKA na láhev s vodou, kojící potřeby nebo telefon.

POLŠTÁŘ SE DÁ PŘIPNOUT I Z BOKU maminky pro kojení s tzv. fotbalovým držením.

JE VELICE VHODNÝ PRO MAMINKY PO CÍSAŘSKÉM ŘEZU, protože polštář obepnutý kolem trupu nad jizvou na ni netlačí.

KOMPAKTNÍ DESIGN polštáře je navržen tak, aby se vešel do klasických křesel pro kojení a snadno se skladoval.

VÝPLŇ Z JEDNOTLIVÉHO KUSU MOLITANU o optimální hustotě se neslehá a nemusí se doplňovat jako je komu u klasických kojících polštářů.

 

MY BREST FRIEND - TO NEJLEPŠÍ PRO KOJENÍ!